Witam

    Jestem stylistką, kolorystką i wizażystką. Doradzanie innym w zakresie stylizacji sylwetki zawsze sprawiało mi przyjemność, dlatego postanowiłam rozwijać się w tym kierunku. Początkowo traktowałam to jako hobby, a później jako wymarzoną drogę zawodową. I tak jest do dziś. Praca jest moją pasją, tym co mnie cieszy, i pozwala się realizować. Do stylizacji i wizażu podchodzę bardzo personalnie, przede wszystkim skupiam się na tym, aby odzwierciedlić charakter i styl klienta, a nie podążać ślepo za trendami. Strój ma być ubraniem, drugą skórą, a nie przebraniem. Każdy może wyglądać atrakcyjnie, bez względu na wiek, wagę i zasobność portfela. 

Absolwentka szkoły wizażu i stylizacji, fryzjerstwa, a także studiów podyplomowych z kreowania wizerunku.

Z zamiłowania studentka psychologii. 

   Pracowałam przy wielu sesjach zdjęciowych  w zakresie stylizacji i wizażu, między innymi z Mangdą fotografką kobiet, Jackiem Narkielunem, Arkiem Jankowskim,  przy sesji zdjęciowej biżuterii Anny Orskiej, sesji dla laureatek konkursu Glamour i Schwarzkopfa –  Looks 2011, sesji zdjęciowej kolekcji projektantki Moniki Maciejek, sesji plakatowej „Mrocznego cyklu: wydawnictwa Znak, sesji dla laureatki konkursu Blendamed 3d White, sesji do folderu dla marki SISEL, sesji do kalendarza reklamowego dla firmy Hauraton, sesji reklamowej dla marki Coccodrillo. 
 
   Wykonywałam charakteryzacje na planie zdjęciowym do filmu realizowanego na potrzeby projektu Światowe Dni Innowacji 2012” . Tworzyłam makijaże i stylizacje, fryzury do filmów reklamowych między innymi dla Ludwik Styl, Lidl, Infra Energy. Wykonywałam makijaże na planie teledysku Mai Koman.
 
   Byłam odpowiedzialna za oprawę makijażową wyborów Miss polski Wielkopolski 2015 oraz Miss Polski Wielkopolskie Nastolatek 2015.
   Współpracowałam z Wyższą Szkołą Bankową w Poznaniu oraz TEB Akademią. 
 
   Prowadziłam również kursy kreowania wizerunku dla klientek indywidualnych w szkole  Beautyart w Poznaniu oraz wykonywałam makijaże na warsztatach dla amazonek organizowanych przez szkołę Beautyart w Poznaniu.
 
   Poza własną działalnością, jestem wykładowcą w szkole wizażu i stylizacji.
 
   Za bezcenne w mojej pracy uważam uśmiech i zadowolenie klienta.
 
   Zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. 

Pozdrawiam
Weronika Hadyńska